• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ДНЗ "Сонечко"

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Забезпечення якісної та доступної освіти, виховання здорової та компетентної особистості – головні пріоритети в роботі колективу дошкільного навчального закладу «Сонечко» Шостаківського навчально-виховного комплексу.

Заклад належить до комунальної власності. Функціонує цілорічно. Приміщення пристосоване. Площа – 160 м2. Опалення – газове.

Дошкільною освітою охоплено 100% дітей населеного пункту. У закладі перебуває 17 дітей дошкільного віку у різновіковій групі.

Режим роботи 9-годинний (з 8-00 до 17-00).

Кадрами дошкільний заклад забезпечено на 100%. Відповідає за дошкільну ланку директор НВК Калінічук Т.В. Адміністрацією відвідано та проаналізовано 10 занять та виховних заходів. Вихователі закладу мають відповідний освітній рівень (Скляр О.О. – вища освіта, спеціаліст, Казанюк Н.І. – бакалавр). Вихователі беруть участь у районних МО та семінарах.

Роботу закладу сплановано на навчальний рік та літній період.

Заклад працює за освітньою програмою Міністерства освіти і науки України «Я у світі». Для дошкільнят-шестирічок протягом 2010 -2011 року введено нову програму «Впевнений старт». З метою визначення рівня компетентності старших дошкільників в розрізі складових базового компоненту було проведено тестування у сферах життєдіяльності «Природа», «Культура», «Люди», «Я сам». Тестуванням охоплено 7 дітей. Якісний показник у всіх сферах життєдіяльності склав 68% (достатній рівень).

З метою корекції мовлення дошкільників працює логопедичний гурток «Говори правильно» (керівник Бадрак Л.О.), який відвідує 6 дітей.

З метою розвитку творчих здібностей дошкільників у закладі працює гурток художньої самодіяльності (керівник Нагорна С.Л.), який відвідує 100% дітей.

Дипломантами фестивалю дитячої художньої творчості *Сонячний зайчик* стали вихованці Колісник Сніжана та Скляр Валентина.

Матеріально-технічна база закладу постійно поповнюється завдяки батькам та спонсорам. ДНЗ забезпечено технічними засобами (телевізор, магнітофон, ПК, караоке, пральна машина, пилосос, холодильник). У належному стані утримується територія закладу. Дообладнано ігровий майданчик, спортивний комплекс «Павучок», завершено облаштування алеї казкових героїв – подарунок наставників-школярів. На літній період дошкільний навчальний заклад переведено на санаторно-оздоровчий режим. З метою покращення харчування вирощуємо овочі на шкільному городі.

/Files/images/ДНЗ, ігровий майд.IMG_0034.jpgІгровий майданчик в ДНЗ


Кiлькiсть переглядiв: 346

Коментарi